הדרכה חינם לבעלי עסקים עמוסים!

איך אפשר לבנות מקום אחד מסודר לנהל ממנו את כל העסק מבלי לשכוח לחזור ל-לידים ולהשאיר כסף על הרצפה, ו-בלי לפספס משימות חשובות!

עכשיו רק נשאר לרשום את המייל, ולהנות מההדרכה 👇:

מה נלמד בהדרכה:

3 הטעויות הגדולות שבעלי עסקים עושים בניהול הלקוחות שלהם שתוקעות אותם ב"נוהל כיבוי שריפות" ומונעות מהם לפתור אותו 
איך בעלי עסקים שהצליחו להגיע לשליטה ובקרה מלאה על העסק מנהלים את המערכות שלהם  
איך אפשר לנהל את כל העסק ממקום אחד מסודר ולהפסיק אחת ולתמיד לפספס לידים ולהשאיר כסף על הרצפה

עכשיו רק נשאר לרשום את המייל, ולהנות מההדרכה 👇:

תוצאות של לקוחות שעבדו איתנו

חשוב לנו שהלקוחות יהיו מרוצים מהליווי שלנו, אבל חשוב לנו יותר שהם יראו תוצאות כבר מהחודש הראשון שבו יפסיקו ליפול להם לידים בין הכסאות

"עלינו באיכות הלידים ובכמות הסגירות בלי להעלות את תקציב השיווק! התחלנו תהליכי שיווק והיינו חייבים להשתלט על כל הלידים שנכנסים, עכשיו יש לנו דוחות מסודרים שמתעדכנים בזמן אמת, פשוט חלום."
טלי פימה גרשקוביץ
מחברת "עץ ועצה"
"יש לנו מערכת לידים משומנת היטב שמחוברת למערכת דיוור, לקמפיינים, לאתר וישירות לאפליקציה שלנו. אחרי שדיברתי עם לא מעט מומחים הייתי מבולבל מכל האופציות.. הייתי חייב איש מקצוע שילווה אותי בצורה מסודרת לאורך כל הדרך והשירות עלה על כל הציפיות שלי"
אילן הראל
מנכ"ל ובעלים "קונסולטו"
"תוך חודשיים עליתי ב500% בכמות המנויים שלי, זה פשוט מטורף! בהתחלה התנהלתי עם המון אקסלים, והיה לי המון בלאגן בראש ובעסק. חיפשתי מומחים שיעזרו לי להטמיע מערכת אחת מסודרת וRyse עלו על כל הציפיות שלי"
נטע גורביץ'
מנכ"ל חברת "ליטרטי"
"היינו חייבים להשתלט על הקמפיינים והגיוסים שלנו במהירות, קיבלנו פתרון בצורה של מערכת מתוקתקת שהעובדים שלנו נהנים לעבוד איתה, ואחרי הדרכה מסודרת אנחנו לגמרי בשליטה"
יגאל סבטון
מחברת "עשת הנדסה"
"היה לנו CRM אבל אני כבר הייתי מותש מניסיון לגרום למערכת לעבוד לבד, חיפשתי איש מקצוע שיעזור לי לעשות סדר בכל הבלאגן. והתוצאה היא שהגדלנו את כמות המכירות בלי להעלות את תקציב השיווק, ועכשיו אנחנו בשליטה ובבקרה מלאה על כל הסוכנים והעסק שלנו!"
עמרי בשירי
בעלים "בשירי נדל"ן"
"חיפשתי אנשי מקצוע שילוו אותי ביד ביד לאורך התהליך, היה לנו הרבה תהליכי אוטומציה מורכבים לשלב שהם עמדו בהם בהצלחה. בRyse אתם לגמרי בידיים טובות"
אריק אופיר
מנכ"ל בחברת "מ.ת.ג"

מי מעביר את ההדרכה?

נעים להכיר 👋 חמי שריימן

  • לשעבר מנהל האמפי "זאפה לייב פארק" ומפיק הופעות ענק של עשרות אלפי אנשים.
  • המנכ"ל של חברת Ryse, שבה אנחנו עוזרים לבעלי עסקים לבנות מקום אחד מסודר לנהל ממנו את כל העסק ע"י הטמעת מערכות CRM מותאמות אישית ואוטומציות.
  • יוצר הפודקאסט "הפרודוקטיביים" ומקים "קהילת הפרודוקטיביים" בפייסבוק.

עכשיו רק נשאר לרשום את המייל, ולהנות מההדרכה 👇: